alt
alt
alt
alt

Aktuality

Ve Van Olst začala nová připouštěcí sezóna!

Váháte stále nad tím, jakého hřebce na svou klisnu letos zvolit? Inspirujte se na stránkách nizozemského hřebčína Van Ols Horses a třeba zde najdete zrovna toho pravého ženicha!

Více

alt


Jan Zamec: Charmé mě naučila jednat s dámou, Sandro netlačit na pilu

Příjemný říjnový rozhovor s Pavlínou Záhorovou, redaktorkou portálu jezdci.cz

Více

alt


Skvělé zakončení sezóny na finále KMK

Poslední závodní víkend sezóny přinesl celému teamu ArtDressage úžasné výsledky na drezurních KMK. V kategorii čtyřletých brali hned všechny tři přední příčky! 1. místo - Tempelhüter (Totilas x Fürst Grandios) 2. místo - Kajool (Everdale x Vivaldi) 3. místo - Nerine (Negro x Prestige)

Více

alt


MS mladých koní Ermelo 2019

V páteční kvalifikaci se dvojici Jan Zamec a Let´s Dance opravdu dařilo, získali 76,68 % a krásné 26. místo ze 44 koní. V pátečním malém finále, po lehké chybě v kroku, získali 75,2% a 25. místo. K výsledku gratulujeme a doufáme, že v příštím roce v kategorii 6 letých koní dosáhnou ještě lepšího výkonu! :-)

Více

alt


Mistrovství světa mladých koní Ermelo 2019 - Warm up

V úterý dorazil Let´s Dance do nizozemského Ermela, aby zde bojoval na MS mladých koní. Úterý a středa byli ve znamení prvních tréninků a odpočinku po náročné cestě.

Více

alt


KMK Hradišťko 27. - 28. 7. 2019

Krásných výsledků dosáhli naši 4 letí svěřenci na kvalifikačních závodech KMK. 1. místo Ragnar Lothbrok - 85,6% 2. místo Tempelhueter - 83,2% 3. místo Nerine I. - 82,3%

Více

alt


CDI**** Achleiten

Ve dnech 13. - 16. 6. 2019 se dařilo dvojici Jan Zamec a Let´s Dance. Ve velmi silné konkurenci v kategorii 5 letých koní nasbírali krásná procenta a umístění. V sobotní úvodní úloze pro 5 leté koně dokončili s druhým nejlepším výsledkem 81,2%. V nedělní finálové úloze obsadili opět stříbrnou příčku, a to se ziskem 81%. Gratulujeme!

Více

alt


Drezurní závody Steyr

Ve dnech 10.5. - 12.5.2019 jsme se zúčastnili krásných - přestože opravdu deštivých závodů v rakouském Steyru. Všichni tři koňští svěřenci podávali úžasné výkony. Let´s Dance v kategorii 5ti letých získal hodnocení 81% a 84%. Maestro Bohemia v soutěžích st. ST obdržel 63,158% a druhý den 64,43 %. Tempelhüter v sedle se svou majitelkou Xenií Belaiou v soutěži pro 4 leté koně skóroval se 77%.

Více

alt


Připouštěcí sezóna 2019

Stejně jako v loňském roce Vám nabízíme zprostředkování připouštění plemennými hřebci z Nizozemského hřebčína Van Olst.

Více

alt


Custom Saddlery

Od letošního roku nabízíme pasování sedel světoznáme značky Custom Saddlery také pro český trh!

Více

alt


Nero LK a Quirli dorazili na Jakartu!

Je to již týden co Nero LK (Netto x Rosario) a Quirli (Quarterback x Donnerschwee) přistáli na mezinárodním letišti Soekarno Hatta v Jakartě - hlavním městě Indonézie. Byla to pro ně velká klimatická změna - průměrné teploty kolem 30°C a vysoká vlhkost vzduchu. Oba to zvládli skvěle! Nové majitelce přejeme mnoho štěstí a věříme v jejich zářivou budoucnost.

Více

alt


Sezóna 2017

Sezóna je u konce a nezbývá nic, než jen malé ohlédnutí. Těšíme se na příští rok a doufáme, že následující sezóna bude stejně úspěšná jako ta letošní. :-)

Více

alt


Sandro Unique šampionem KMK

Sezónu 2017 jsme zakončili tím nejcennějším úspěchem z celého roku. Na finále KMK se náš valach Sandro Unique (Sandro Classic x Jazz) stal šampiónem v kategorii 4 letých drezurních koní s celkovým výsledkem 82,6%. Sandro Unique je v rámci plemenné knihy ČT a to více si tohoto výsledku ceníme. Velké díky patří zejména jeho chovatelům Evě Jančaříkové a Ladislavovi Umlaufovi.

Více

alt


Dubnové závody v Nebanicích

Sandro Unique a Tango vyrazili na své první letošní závody. Sandro měl svou závodní premiéru. Tango ...

Více

alt


Listopadové soustředění s Pauline Van Nispen Knols

Nejen Sandro (Sandro Classic x Jazz) se pilně připravoval na sezónu 2017.

Více

alt


Drezurní soustředění s Pauline van Nispen Knols

Další výborné soustředění za námi. Všem děkuji za účast a super atmosféru, na všechny se těšíme znovu 21. - 23. října. Gratest thanks goes to Pauline van Nispen for her perfect lessons, and always smiling face (see you in october again ;-) ) and also Ans Albarda and Hans Zuidweg from Vivary saddles, for their saddle fitting and professional care!! Thank you

Více

alt


Závody Working Equitation 28. 8. 2016

Dne 28. 8. 2016 se v našem areálu konaly závody Working Equitation. Snad už tradičně nás provázelo horké počasí, spousta zábavy a adrenalinu :) Gratulujeme vítězům a děkujeme všem zúčastněným nejen v sedlech, ale také těm, kteří nám přišli pomoct a fandit.

Více

alt


Drezurní soustředění firmy Vivary pod vedením Jules Jansen

Ve dnech 13.- 14. srpna proběhlo u nás v areálu ArtDressage drezurní soustředění s holandským trenérem Jules Jansenem, spojené s prezentací sedel Vivary.

Více

alt


Terénem s Working Equitation a nejen to!

24. 4. 2016 byla v ArtDressage Stable Holubice zahájena nová workingová sezóna. Na startu se objevil...

Více

alt


Natáčení videoklipu Working Equitation

Přidáváme ještě pár momentek ze sobotního natáčení promo videa disciplíny Working Equitation.

Více

altSoustředění s Monique Vegter - Masečín

Jan Zamec a Maestro Bohemia, Markéta Jelínková a Diablo Desperado

Více

alt